wiadomosci elektrotechniczne logo

Miesięcznik naukowo-techniczny Stowarzyszenia Elektryków Polskich, ukazuje się od 1933 r.

Dwudziesta siódma edycja AUTOMATICON

Szanowni Państwo,

przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, czyli trzy dni wypełnione prezentacjami, nowinkami technologicznymi, rozmowami o trendach przyszłości i spotkaniami, dającymi szansę na nowe, owocne relacje biznesowe.

Dwudziesta siódma już edycja AUTOMATICON odbędzie się w dniach 7-9 marca 2023 r.,w warszawskim EXPO XXI,zlokalizowanym w centrum stolicy. Rejestracja uczestników już się rozpoczęła.

Z dumą prezentujemy Państwu nową, odświeżoną formułę wydarzenia, które – jesteśmy przekonani – w pełni odpowiada na potrzeby branży, kluczowej dla dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki. Nowoczesny format targów zyskał już odpowiednią,  spójną identyfikację wizualną, jednak nie poprzestajemy na zmianie oprawy.

Z myślą o wieloletnich wystawcach opracowaliśmy nową politykę rabatową. Dla wszystkich uczestników rozwijamy cyfrowe narzędzia, takie jak rejestracja elektroniczna i katalogi on-line, będące nie tylko przestrzenią prezentacji marek, produktów oraz koncepcji, ale też źródłem cennych informacji, umożliwiającym profilowanie ofert dla pełniejszej realizacji Państwa celów marketingowych.

W zakresie programu koncentrujemy się na tematyce istotnej z perspektywy rozwoju branży, a związanej z: automatyzacją, robotyzacją, aparaturą pomiarową i laboratoryjną oraz informatyką dla przemysłu.

Jedynym organizatorem AUTOMATICON jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytutu Automatyki i Pomiarów. Naszą ambicją jest, by stale unowocześniać formułę imprezy. Jednocześnie, korzystając z wieloletniego doświadczenia i autorytetu instytucji, zapewniamy najwyższą jakość merytoryczną wydarzenia. Bogaty program konferencji, szkoleń i warsztatów towarzyszących targom sprawia, że są one miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń. Zaś nowoczesne strefy networkingowe z zapleczem gastronomicznym zapewnią komfort oraz przestrzeń do nawiązywania nowych kontaktów i obiecujących relacji biznesowych.

Zapraszamy do współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.   

Z wyrazami szacunku

Zarząd targów AUTOMATICON